Pożyczki do 5000zł

do 3 miesięcy

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Skorzystaj z 5 najlepszych aplikacji do planowania budżetu.

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Skorzystaj z 5 najlepszych aplikacji do planowania budżetu.

Rozpocznij rok 2018 z osobistym doradcą finansowym, który pomoże ci zaplanować budżet, uniknąć opłat za przekroczenie limitu w banku i skończyć z dietą bezgotówkową.

Znaleźliśmy pięć najlepszych aplikacji, które pokażą wydatki, przeanalizują nawyki wydawania i pomogą ci osiągnąć cele finansowe w 2018 roku:

Mint Budgeting App: ładnie zaprojektowana aplikacja, która umożliwia utworzenie darmowego konta, łatwe zarządzanie wszystkimi wydatkami i ustalenie nowych celów finansowych, takich jak oszczędzanie na nowy dom czy spłata karty kredytowej.

PocketGuard Budget App: jest jak portfel, tylko o wiele lepszy. Śledź, na co wydajesz pieniądze, sprawdzaj comiesięczne rachunki i podejmuj mądre decyzje na podstawie wszystkich zgromadzonych statystyk.

You Need a Budget: to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania budżetem, ponieważ nie tylko pomaga na bieżąco śledzić wydatki, ale także udziela porad i pomaga poradzić sobie ze stresem finansowym. Brzmi dobrze, prawda?

GoodBudget: to idealna aplikacja, dla każdego, kto chce samodzielnie śledzić swoje wydatki, a nie korzystać ze zautomatyzowanych serwisów, takich jak Mint. To dobry wybór również dla tych, którzy chcą dzielić jedną aplikację do zarządzania budżetem z partnerem/partnerką i wspólnie osiągać swoje cele.

Wally: monitor codziennych wydatków idealny dla osób, które nie lubią zbyt wielu statystyk, a wolą piękne diagramy kołowe pokazujące, na co zostały wydane pieniądze. Pozwala także na robienie zdjęć paragonów i trzymanie ich w aplikacji, przy czym wszystkie dane mogą być bez problemu przechowywane w iCloud.

Wstecz >