Pożyczki do 5000zł

do 3 miesięcy

Letnie rozrywki dla rodzin z niskim budżetem

Letnie rozrywki dla rodzin z niskim budżetem

W lecie najlepiej jest udać się na łono natury, słuchać muzyki, podziwiać zachody słońca. Podczas takich wypraw oczywiście chcemy, aby nasze dzieci świetnie się bawiły. Jednakże jedno z głównych pytań jakie się wtedy nasuwa, to jak zapewnić frajdę całej rodzinie bez rozbicia banku. Nie musisz się już o to martwić, gdyż zebraliśmy tutaj kilka dobrych i niedrogich opcji, aby twoje dzieci i twój portfel byli zadowoleni przez całe lato.

Oglądajcie gwiazdy z ogródka. Jeśli masz ogród, wykorzystaj go. Przynieście koce, świeże soki i usiądźcie razem, aby podziwiać gwiazdy naszej galaktyki. Aby uczynić to jeszcze bardziej interesującym, pomyśl nad przygotowaniem materiałów z obrazkami najprostszych konstelacji jakich można dostrzec i pozwól swoim dzieciom je wszystkie odnaleźć.

Puszczajcie latawce. Wietrzne dni nie mogą być wymówką do siedzenia w domu. Zabierz swoje dzieci na zewnątrz i naucz je jak sprawić, aby kawałek materiału mógł latać godzinami w powietrzu. Latawce możesz kupić lub zrobić samodzielnie, tak zyskasz dodatkowy czas do spędzenia z każdym członkiem rodziny.

Pobawcie się w poszukiwaczy zdjęć. Zrób listę rzeczy, które twoja rodzina i przyjaciele mogą znaleźć w domu i na zewnątrz, np. „żółty kwiatek”, „mężczyznę w czerwonej koszuli” itp. Osoba, która zrobi najwięcej zdjęć rzeczy wymienionych na liście, wygrywa.

Urządź idealny piknik. Innym sposobem na wykorzystanie wspólnego weekendu jest zabranie wszystkich do najbliższego parku z kocami, świeżymi owocami, przekąskami i napojami. Nie zapomnij zabrać ze sobą piłek, zabawek i wszelkich innych przedmiotów, którymi będą mogły się bawić dzieci.

Istnieje jeszcze o wiele więcej pomysłów na tanie spędzenie czasu w lato, a zawsze możesz poprosić własną rodzinę, aby również coś wymyślili. Aczkolwiek, jeśli chcielibyście spędzić lato poza miastem, ale nie macie wystarczających funduszy, możecie zawsze poprosić Creditstar o pomoc. Zapewniamy krótkoterminowe pożyczki na wszelkiego rodzaju wyjazdy wakacyjne, tak abyście mogli spędzić lato bez zmartwień.

Zaglądaj na nasz blog, aby zyskać więcej porad finansowych i cotygodniowych wskazówek, które pomogą Ci zarządzać swoimi finansami.

Wstecz >