Pożyczki do 5000zł

do 3 miesięcy

5 pomysłów na prezenty świąteczne, które nie wymagają dużo pieniędzy

5 pomysłów na prezenty świąteczne, które nie wymagają dużo pieniędzy

Święta Bożego Narodzenia są już tuż, tuż. Być może zaczynasz się martwić jak wpłynie to na Twój portfel? Nie martw się, mamy kilka prostych rad jak tanio znaleźć fajne świąteczne prezenty. Potrzeba tylko trochę cierpliwości, kreatywności i chęci do zabawy. Oto kilka łatwych sposobów na osobiste, zaskakujące prezenty świąteczne poniżej 40zł!

Prezent Bożonarodzeniowy dla dzieci

Najważniejszą rzeczą dla dzieci jest spędzanie czasu razem z Tobą, dlaczego zatem nie zaplanować dnia pełnego fajnych (i darmowych) zabaw, którymi możecie się wspólnie cieszyć? Na przykład, możesz narysować mapę skarbów jako prezent świąteczny. Narysują ją na starym papierze i przypal trochę brzegi, aby przypominała prawdziwą mapę skarbów. Wybierz dzień, kiedy przebierzecie się za piratów, odczytacie mapę i razem stawicie czoła przygodzie. Być może będziecie musieli pokonać zadania oraz rozwiązać trudne zagadki, aby dostać następną wskazówkę w drodze do skarbu? Popuść wodze fantazji i dopasuj skarb do swojego budżetu. To mogłoby być cokolwiek, być może lista składników na ciasto, które upieczecie następnego dnia? Nagroda sama w sobie nie ma znaczenia, to wspólne spędzanie miłego czasu jest ważne.

Prezent Bożonarodzeniowy dla osoby, która lubi dekoracje wnętrz

YouTube jest twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chodzi o inspiracje do dekoracji swojego domu. Dostępne są miliony filmów z prostymi radami dotyczącymi dekoracji, które nie wymagają specjalnych umiejętności. Na przykład, można kupić kilka tanich łańcuchów świetlnych i włożyć je do szklanych słojów, albo zmienić kilka kartonów po jajkach w ładne kwiatki, będące dekoracją dla źródeł światła. Można dołączyć ładne zdjęcia wzdłuż łańcucha i stworzyć imponujące dzieło sztuki. Szklane słoje mogą też być użyte do robienia kul śnieżnych albo do stworzenia małej, imponującej instalacji małych roślin. Możliwości są nieograniczone, jeśli tylko dasz się ponieść wyobraźni.

Prezent Bożonarodzeniowy dla smakoszy

Czy znasz kogoś kto naprawdę kocha dobre jedzenie? Jeśli tak, zaspokój ich apetyt. Jeśli musisz wymyślić dla nich prezent świąteczny za mniej niż 40zl, mamy dla ciebie dwa pomysły. Pierwszym jest oczywiście zapewnienie im pysznej, domowej uczty. Nie musi być to droga uczta. Po prostu trzymaj się dobrych, podstawowych składników i sezonowych warzyw, a wszystko będzie dobrze. Drugim pomysłem byłoby kupienie eleganckiego notesu i wklejenie zdjęć z twoimi ulubionymi daniami i przepisami - własnoręcznie zrobiona książka kucharska. Może to być całkiem imponujący, osobisty prezent - a także źródło inspiracji i wymówka dla Was, żeby spędzić wiele miłych wieczorów razem, z mnóstwem znakomitego, pysznego jedzenia.

Prezent Bożonarodzeniowy dla kogoś kto lubi modne ubrania

Nie ma potrzeby przesadzać i kupować drogich ubrań, żeby wymyślić modny prezent świąteczny. Po prostu przejrzyj swoją szafę albo kup coś taniego i używanego, co możesz potem przekształcić w arcydzieło. YouTube znowu jest miejscem do znalezienia inspiracji i porad. Wystarczy wyszukać DIY (zrób to sam) i znajdziesz mnóstwo sprytnych pomysłów na to, jak zrobić prezent świąteczny poniżej 40zl. Możesz znaleźć porady krawieckie i dla początkujących, i dla tych którzy pierwsze kroki w krawieckim fachu mają już za sobą . W wielu przypadkach nie potrzebujesz nawet maszyny do szycia, wystarczą nożyczki, igła i nić. Jak bardzo możesz być nowatorski? Cóż, dla przykładu, są filmy, które pokażą ci jak przetransformować stare t-shirty w torbę albo parę legginsów w koszulkę.

Prezent Bożonarodzeniowy dla tych, którzy “nic nie potrzebują”

Rzeczy materialne ucieszą, ale z pewnością nie są najważniejszym co możesz podarować. Dla wielu osób Ty i czas spędzony z Tobą jest najcenniejszym prezentem. Szczególnie ważne jest to w przypadku Twoich dzieci. W pełni to wykorzystaj! Zaplanuj piknik, przyjemną noc filmową w domowym kinie, być może przygodę z łyżwami, zabawę w podchody, albo coś innego, co przyniesie wszystkim radość, ale niekoniecznie dużo kosztuje. Nie zapominaj również o wybranku lub wybrance swojego serca. Twoja “druga połowa” chciałaby dzielić z Tobą jak najwięcej czasu.Zaplanuj romantyczną randkę, relaksujący masaż lub domowe spa. Zrób ładną kartę podarunkową, dodaj własne, ekscytujące zdjęcie, żeby nadać swój indywidualny styl.

Wstecz >