Pożyczki do 5000zł

do 3 miesięcy

3 ważne rzeczy do zrobienia przed końcem lata

3 ważne rzeczy do zrobienia przed końcem lata

Do końca sezonu letniego pozostały 2 tygodnie..., co oznacza, że masz jeszcze czas, żeby uczynić to lato godnym zapamiętania, a także rozpocząć przygotowania do jesieni. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, zobacz naszą listę trzech rzeczy, które trzeba zrobić, zanim skończy się lato.

Zrób sobie wakacje – lato to plaże, baseny, koktajle i długie noce. Pomyśl o wzięciu kilku dni wolnego, aby cieszyć się ostatnimi ciepłymi i słonecznymi dniami, jeśli jeszcze Ci się nie udało, bo przecież każdy chce wrócić do pracy z mnóstwem energii i wypoczętą głową, prawda? Sierpień to idealna pora na wakacje w wielu krajach, ponieważ nie jest już tak gorąco i tłoczno jak w czerwcu czy lipcu.

Zorganizuj letnie przyjęcie – a dlaczego by nie? To idealny czas, żeby spotkać się ze znajomymi i rodziną na tarasie, w parku czy na podwórku i cieszyć się pięknymi, ciepłymi wieczorami, podziwiając zachód słońca.

Przygotuj się na powrót do szkoły – ponieważ wkrótce rozpocznie się rok szkolny, pomyśl o zakupach wcześniej, żeby skorzystać z promocyjnych ofert. Niezależnie od tego, czy kupujesz podręczniki, nowy rower czy nowe ubrania do szkoły dla dziecka, wydatki mogą być całkiem spore.

Jeśli masz już w planie któreś z powyższych opcji, ale nie stać Cię na wszystko, Creditstar zawsze może Ci pomóc. Nasze pożyczki sfinansują wszystkie przedsięwzięcia, które podejmujesz w życiu, takie jak wakacje, letnie świętowanie, a nawet wydatki związane z przygotowaniem dzieci do nowego roku szkolnego. Wystarczy tylko wypełnić krótki wniosek na naszej stronie internetowej, a w przypadku pozytywnej decyzji – poczekać chwilę, aż pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym.

Zaglądaj na nasz blog, aby zyskać więcej porad finansowych i cotygodniowych wskazówek, które pomogą Ci zarządzać swoimi finansami.

Wstecz >