Pożyczki do 5000zł

do 3 miesięcy

3 rzeczy, które możesz zrobić jesienią niewielkim kosztem

3 rzeczy, które możesz zrobić jesienią niewielkim kosztem

Skończyły się już trzy miesiące gorącego i rozrywkowego lata i wielkimi krokami zbliża się jesień. Zapewne zastanawiasz się więc, jak niewielkim kosztem cieszyć się tą porą roku. Na szczęście istnieje wiele sposobów na to, by czerpać przyjemność z jesiennej atmosfery bez wydawania wszystkich oszczędności. Chcemy podzielić się z Tobą trzema świetnymi rzeczami, które naprawdę warto zrobić.

Zrób jesienną sesję zdjęciową, ponieważ to bardzo piękna pora roku – dookoła jest mnóstwo czerwonych i pomarańczowych liści. Możesz się świetnie bawić, robiąc zdjęcia z przyjaciółmi – wystarczy, że założycie najlepsze jesienne ubrania i wybierzecie się do najbliższego parku lub ogródka. Nowe zdjęcia można później opublikować w mediach społecznościowych, a w pamięci pozostaną wspomnienia mile spędzonych chwil.

Wyroby z gorącej czekolady. Jesienna, ponura pogoda niezmiennie kojarzy się z ciepłym kocykiem i kubkiem gorącej czekolady. W tym okresie kawiarnie i restauracje poszukują nowych, wyjątkowych receptur na ten pyszny napój i często podwyższają jego cenę. Możesz zatem zaprosić do siebie przyjaciół, aby razem tworzyć przepisy, napić się gorącej czekolady i porozmawiać w kameralnym miejscu bez wydawania pieniędzy na mieście.

Oglądanie strasznych filmów. Ponieważ jesień kojarzy się z Halloween, możesz spędzić miły wieczór w domu, oglądając za darmo najlepsze horrory wszech czasów. Nie trzeba iść do kina – bilety na seanse są zazwyczaj drogie. Zamiast tego można poprosić przyjaciół, aby przynieśli ze sobą przekąski, a następnie wypożyczyć film online za niewielką kwotę i cieszyć się czasem spędzonym z bliskimi osobami.

Jak widać, istnieje wiele niedrogich sposobów korzystania z jesieni – wystarczy trochę wyobraźni i twórczego myślenia. Jeśli jednak masz na jesień jakieś większe plany i potrzebujesz szybko gotówki w kwocie do 5000 zl, zawsze możesz uzyskać dodatkowe wsparcie pieniężne od firmy Creditstar.

Wstecz >